MISTRAL

Aby zobaczyć ten ciągnik w pracy, wejdź z zakładkę "Galeria" w menu głównym.


NOWA POLSKA KABINA !!!


Ciągnik znany w Polsce od 1999 r. zdobył sobie już należytą pozycje i opinie użytkowników jako niezawodny i ekonomiczny.
Od 2010 roku dostępna jest 3 generacja tych ciągników wyposażonych w silniki spełniające normy Euro 3, ponadto poprawiona została ergonomia stanowiska operatora, parametry hydrauliki zewnętrznej oraz podnośnika, zmieniła się również wygląd zewnętrzny.

Konstrukcje tą cechują:
Kompaktowe wymiary i doskonała zwrotności i duży prześwit do prac w sadownictwie.

Niska masa własna oraz możliwość zastosowania ogumienia typu GARDEN pozwala mu pracować na terenach zielonych, boiskach, polach golfowych

Opcjonalnie dostępny przedni TUZ i WOM i może być wykorzystywany do odśnieżania i innych prac komunalnych

Standardowo wyposażony w zsynchronizowane skrzynie przekładniowe z rewersem mechanicznym na życzenie może być wyposażony w reduktor biegów pełzających z zastosowaniem np. w szkółkarstwie

Dostępne są wersje zarówno ze składanym pałąkiem ochronnym umożliwiającym pracę w tunelach foliowych oraz wersja z kabiną ogrzewaną a na życzenie wyposażoną również w klimatyzację.

Wszystkie modele wyposażane są w oszczędne silniki z wtryskiem bezpośrednim renomowanej Japońskiej firmy Yanmar - jednostki bardzo trwałe i niezawodne dostępne zależności od mocy wersje 4 i 3 cylindrowe.

MISTRAL (opis techniczny)KLIKNIJ
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW